Меню
Назад » » 2011 » Лютий » 23

Зі святом Вас, захисники Вітчизни!

23 лютого народ України святкує День захисника Вітчизни. В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму. І цього зв'язку не порушать навіть найбільші зміни в сучасному світі. Ми були і є свідками радикальних змін, які відбуваються і в нас, і в усьому світі. В інших вимірах живе й наше суспільство. Але не можна забувати, відкидати все те, що цьому передувало. Священною є пам'ять про нашу перемогу і про тих, хто її виборював і платив найдорожчою ціною.
Всі ті, хто носить почесне звання захисника Вітчизни уособлюють всі етапи розвитку нашого славетного війська: ті хто вів смертельний двобій із фашизмом, брав участь у так званих локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності, несе сьогодні нелегку військову службу.Користуючись нагодою, команда Олевського Інтернет-порталу www.vit-ol.com щиро вітає Вас з Днем захисника Вітчизни. Хочемо побажати міцного здоров'я, щастя, творчої наснаги і успіхів в нелегкій праці захисника Батьківщини. Додав новини Shura1989
avatar
0
1
23 лютого 1918 року вояки другого Запорізького куреня армії Української Народної Республіки визволили від більшовиків місто Житомир.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]