Меню
Назад » » 2013 » Березень » 6

Зимове свято «Снігофест» в деталях

Як повідомлялося раніше, народні гуляння під назвою «Снігофест» тривали до пізнього вечора.

Судячи з масовості та насиченості святкової програми можна сміливо зробити висновок, що народні гуляння вдалися на славу.

Ще б пак, олевчани завжди відрізнялися особливістю святкувати з розмахом. І навіть тріскучі морози, котрі впродовж зими псували всі плани, виявилися безсилими проти людської самовіддачі.

Для незліченної кількості гостей, котрі родинами йшли на екзотичний «Снігофест», організатори підготували безмежну кількість різних розваг та конкурсів. 

Поринувши в ейфорію свята, олевчани розбіглися хто куди: малеча аж до пізнього вечора спускалася на санчатах з гірки, спортсмени зайняли своє місце на футбольному майданчику, силачі демонстрували свою підготовку у гирьовому спорті, інші змагалися в лижних перегонах та стрільбі з пневматичної гвинтівки. У кожному з напрямків визначалися переможці.

Яскравим та драйвовим видався «штурм фортеці» до якого долучилися близько сотні школярів. За задумом організаторів, умовну снігову фортецю захопити нападники, проте оборона фортеці всіма силами захищає своє володіння. Під час кожного нового штурму місцевий стадіон перетворювався на арену бойових дій.
Більш вибагливі відвідувачі за символічну ціну 3 гривні каталися на коні запряженому у сані та смакували всілякі наїдки.

Щодо страв та напоїв, яких цього дня було більш ніж достатню, про це подбали працівники місцевих закладів громадського харчування. Незрівнянним та оригінальним видався гість, учасник телешоу «Пекельна-кухня» шеф-повар Шота, який представив широкий вибір кавказьких шашликів.

Окремо слід відзначити членів громадської організації дітей інвалідів, їх батьків та законних представників «Житті без обмежень», які реалізовували свою продукцію з благородною метою – збирали гроші під гаслом «А ти допоміг дитині-інваліду?»

Загалом процес святкування супроводжувався дружньою невимушеною атмосферою та привітаннями. На імпровізовану сцену підіймалися керівники Олевського району та учасники художньої самодіяльності, серед них і заступник голови райдержадміністрації, голова оргкомітету по підготовці «Снігофесту», автор ідеї Олександр Станіславович Ковальчук.

Слід також подякувати і спонсорам, які відгукнулися на пропозицію районного керівництва матеріально підтримати проведення зимового свята.
Це Кльоц М.Д., Кльоц Є.Д., Козловець П.І., Кравченко М.К., Крамаренко С.М., Атанов М.О., Іванченко Я.С., Берташ С.В., Кравченко М.А., Дубченко Є.Є., Мальцев О.В., Пархомець М.І., Шиш Т.О., Ничипорчук С.А., Пантюл Л.П.

Також голова оргкомітету слова подяки висловив на адресу окремих керівників, зокрема директора ДЮСШ Шапорді В.М., начальнику відділу культури і туризму Кльоц І.В., та начальнику відділу сім'ї  молоді і спорту Мельник С.О.

Додав новини news_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]