Меню
Назад » » 2011 » Лютий » 6

"Знай наших"

Олександр Левченко, одинадцятикласник Олевської гімназії, який минулого року на обласному конкурсі користувачів ПК, що проводився Житомирським ЦНТТУМ, зайняв перше місце, у січні 2011 р. у складі делегації (усього три учні) представляв Житомирщину на Всеукраїнському відкритому конкурсі учнівської молоді з інформаційних технологій у місті Тернополі.
Проводили конкурс Міністерство освіти і науки України, Державний центр позашкільної освіти та Тернопільська обласна організація товариства винахідників і раціоналізаторів. Більше 30 команд з усієї України змагалися у трьох номінаціях - "Офіс-менеджмент", "Програмування" та "Веб-дизайн".

Завдяки міцним знанням з предмета та активній допомозі перед конкурсом викладача інформатики гімназії І.В. Кот та заступника директора гімназії по науковій роботі Н.Ф. Федорук, Олександрові вдалося потрапити в десятку найкращих конкурсантів у номінації "Офіс-менеджмент".

До Олевська Сашко привіз дві грамоти, якими він офіційно був нагороджений почесними людьми, гарний настрій і масу позитивних емоцій.
Вдалий початок для успішного майбутнього. Молодець, так тримати!
Додав новини Shura1989
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]