Меню
Назад » » 2011 » Червень » 3

ЗНО. Олевчани їдуть до Ємільчино

В Україні випускники 2 червня розпочали проходити тести Зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року, більше 200 тисяч зареєстрованих будуть відповідати на тестові питання з української мови та літератури протягом двох днів.
Перевіряти свої знання на практиці олевські учні поїхали до сусіднього району, смт. Ємільчино. Разом з випускниками олевських шкіл до Ємільчино поїхав журналіст Олевського Інтернет-порталу www.vit-ol.comЗагалом, тестування розпочали в двох навчальних закладах без запізнень об 11.00, проте до роботи абітурієнти приступили близько 11-30. Пускати у пункти тестування почали з 10.10, а рівно в 10.45 двері зачинили, а сторонніх не впускали. Для виконання завдань абітурієнтам надали 3 години часу. Кожен міг вільно розпоряджатися своїм часом і виходити з приміщення лише після того, як здав зошит з тестами.

Слід зазначити, що перш ніж йти на іспити, потрібно ретельно перевірити всі необхідні документи. З собою потрібно взяти сертифікат, паспорт, запрошення - пропуск. Крім того: писати тести можна тільки чорними чорнилами. З собою дозволено принести і пляшку води, але тільки прозору.

Проте, не обійшлося без неприємностей. Близько 20 учнів не могли потрапити до навчальних закладів через запізнення або відсутність одного з документів. Ті, хто прийшов без паспорта був позбавлений права на входження в корпус, і тому зі сльозами на очах залишали територію школи. Інші, залишивши вдома запрошення-пропуск, мали шанс здавати ЗНО якщо їх родичі на протязі години довозили документ.Як не дивно, не менш за учнів хвилювалися їх батьки. Мами зі сльозами на очах супроводжували своїх дітей, та встигли за неповних 3 години посивіти. Найбільше їх обурило те, що діти які живуть на півночі Олевщини, змушені власними силами добиратися до місця проходження тестування. Окрім того, разом з олевськими учнями тестування здавали і діти з Ємільчино, тому умови не надто рівні, мовляв «рідні стіни допомагають».

Через 30 хвилин із пункту тестування вийшов перший абітурієнт. Дівчина зізналася, що тестові завдання виконувала всі, а твір навіть не бралася писати. В числі тих, хто не писав твір, були й усі наступні учні, що виходили зі стін школи. Ми поцікавилися темою твору і перебігом подій в аудиторіях. На думку хлопців, тема «Зміни – найцікавіше в житті» є надто складною, тому вирішили не витрачати свій дорогоцінний час. Проте, присутні батьки та студенти не погодилися з думкою хлопців – тема дійсно легка та безмежна для роздумів.Стосовно подальшої долі дітей, котрі сьогодні з різних причин не були допущені до тестування або взагалі не з’явилися, ми поцікавилися в інспекторів відділу освіти.
«Найбільш поширені випадки, коли абітурієнт просто забув вдома один із документів, а без них його не пустять. Тому доведеться звертатися в лікарню, робити довідку форми № 095/О, яка засвідчує, що абітурієнт не зміг приїхати через хворобу, а потім писати заяву і вже 29 червня їхати на тестування у Вінницю. На жаль, це єдине, що ми можемо запропонувати таким абітурієнтам, які все ж хочуть пройти тести цього року. Іншого законодавством просто не передбачено».

Додав новини news_kor
avatar
1
8
тому що цим ніхто з керівництва району займатися не хоче!
avatar
1
7
Рижук з Ємільчино, от і всі питання.
avatar
1
6
Дуже не справедливо. Щоб доїхати, треба вставати в 6-7 годин ранку. За транспорт платити теж дорого. Найдешевше- 30 гривень. А якщо зно аж 5 ? тоді платити за одну дорогу приходиться 150 гривень.
avatar
0
9
Вони не думають про те, що абітурієнтові потрібно рано встати, десь взяти гроші на проїзд туди-назад, да і найголовніше написати ЗНО правильно!
avatar
1
5
А не здаєть у Олевських школах томущо думають, що посписую в нас! Учителя думають ,що дозволять у нас списувать!! Ой оце придумали їздить здавать ЗНО, мучають наших учнів!! Бідні вони їм не позаздриш!! wacko
avatar
2
4
я теж не розумію,чим ми гірші за це село wacko
1-5 6-8
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]