Меню
Назад » » 2011 » Січень » 17

"Зроблю все можливе для того, щоб Олевський район став центром Древлянського краю"...

Сьогодні в приміщенні районного Будинку культури відбулося офіційне представлення нового голови Олевської районної державної адміністрації Дяченка Андрія Васильовича. На урочисту зустріч було запрошено всіх керівників організацій району, а також представників ЗМІ.

Вступне слово було надано заступнику голови облдержадміністрації Житомирської області Дейсану Миколі Миколайовичу, який коротко розповів присутнім про нового очільника Олевської РДА і привітав його з новою посадою.

Згодом і Андрій Васильович виступив з промовою в якій зазначив, що зробить все можливе для того, щоб Олевський район став центром Древлянського краю. «Я налаштований на продуктивну роботу, і, можливо, залишуся тут надовго», зазначив він.

Головними пріоритетами роботи буде наповнення 2 кошика (доходи отримані з податку на землю, лісових ресурсів, адмінштрафів, оренди майна, плати за торговий патент) та впровадження інновацій для розвитку сільського господарства. Саме темі сільського господарства було виділено половину часу прес-конференції. Планується створити необхідні умови для розвитку тваринництва, овочівництва та хмелярства.
По закінченню офіційної зустрічі всі присутні побажали успіху і розуміння молодому керівнику Олевського району.
Додав новини Shura1989
avatar
1
8
Харченко втік в райраду там місце теплійше і роботи по менше. Яник прислав нам Остапа Бендера і будуть мутить комбинації-махінації.....
А карась-хто чи що?
avatar
2
7
Час все покаже...
avatar
2
6
Тому що янукович при владі, тому і заборонили надавати слова. Я взагалі не розумію, як люди за нього голосували, я в Харькові навчаюсь, так там уже діється хто-зна що. Тому, що він таке вже витворяє ))
avatar
2
5
головне щоб карася вигнав))
Я лише за!!!
avatar
4
4
Felsher, керівник сам Житомирський, але він прихильник Донецьких, нажаль...
"Він чує кожного"...
1-5 6-8
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]