Меню
Назад » » 2011 » Січень » 22

Зустріч з британською журналісткою в Києві

В офісі Міжнародної організації «Інтерньюз-Україна» відбувся семінар-тренінг у рамках діяльності Мережі соціальної журналістики в Україні, ініціатором створення якої виступив проект Європейського Союзу. На семінар було запрошено 35 найкращих представників ЗМІ України, які тривалий час проходили відбір. Вперше в історії на заході найвищого рівня вдалося побувати журналісту з Олевська Олександру Ніколайчуку.

В рамках навчальної програми відбувся майстер-клас з британською журналісткою Еммою Вандор, яка представляла цікаві шляхи створення якісних матеріалів на соціальну тематику. Емма Вандор (Emma Vandore) – журналістка з 15-річним досвідом, яка готувала репортажі з 20 країн світу. Вона працювала на замовлення одного з найбільших міжнародних інформаційно-новинних агентств світу «The Associated Press» та світове агентство фінансово-економічних новин «Bloomberg».

Під час дискусії з українськими журналістами та керівниками медіа-агентств піднімалося чимало цікавих та заплутаних питань, які так чи інакше впливають на наше життя. Приємно вразив закордонну гостю ентузіазм та наполегливість українських представників ЗМІ, які борються за свободу слова в державі. Власним досвідом ділилися вони за для того, щоб знайти золоту середину для покращення сьогодення.

Під час вирішення завдань учасники поринули у реальну атмосферу створення та презентації власного матеріалу для подачі на щорічний конкурс для журналістів премії імені Лоренцо Наталі. Автор роботи яку провідні експерти Європи визнають найкращою отримає гонорар 6000 Євро.

По закінченню учасники навчання були нагородженні сертифікатами європейського зразка особисто Еммою Вандор, та з масою позитивних емоції роз'їхалися по різним куточкам України.

Варто додати, що Інтерньюз-Україна є членом Інтерньюз Інтернешнл, що об'єднує 14 офісів Інтерньюз у різних країнах. Це надає можливість організації бути унікальним ресурсом для отримання консультацій, обміну досвідом та професійними контактами з медіа професіоналами з усього світу.

Додав новини Shura1989
avatar
2
14
Наш Олєвскій мужик так тримать.
avatar
2
13
Просто-МОЛОДЧИНКА!!!!!!!!Продовжуй в тому ж дусі!!!!!!!!!!!!!
avatar
4
12
Найбільший плюс від участі в цьому семінарі-тренингу те, що статті і новини нашим кореспондентом Ніколайчуком О.В. на сайті "Vitol", будуть писатись ще більш цікаво і професійно. Робота спеціалістів сайту направлена на покращення якості матеріалу сайту і такі тренинги, де будуть брати участь спеціалісти сайту Вітол, будуть відбуватись постійно.
avatar
5
11
Шурави ну я ж казав, шо ты прырожденый не только папараци, но уже и журналюга. biggrin biggrin biggrin
avatar
3
10
молодец
1-5 6-10 11-12
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]