Меню
ВХІД Вхід і реєстрація
Назад » » Добавити матеріал
Різне » Події
Асоціація міст України продовжує захищати інтереси ОТГ. Розширення повноважень щодо управління земельними ресурсами сьогодні є одним із важливих інструментів реалізації реформи місцевого самоврядування.
Їжа і кулінарія » Споживання напоїв
Більшість людей не бачать особливої ​​шкоди у вживанні алкоголю у вихідні, святкові дні. Але лише деякі володіють потрібною силою волі і почуттям міри.
Різне » Події
На виконання протокольного доручення Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року (протокол №44) Асоціація міст України звернулася до Мінрегіону із зауваженнями для опрацювання проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного контролю за відповідністю рішень органів місцевого самоврядування Конституції та законам України».
Різне » Події
Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» збільшується загальний обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг на 14,1 млрд грн.
Різне » Події
Завдяки відхиленню законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного контролю за відповідністю рішень органів місцевого самоврядування Конституції та законам України» вдалося уникнути залежності ОТГ від місцевих державних адміністрацій.
Огляд техніки,технології » Мобільні телефони
Компанія Sony нарешті представила смартфон Xperia M5. Новинка володіє флагманськими характеристиками, підтримує LTE, має захист від води та пилу за стандартами IP65 / 68.
Огляд техніки,технології » Компьютери
Планшет стає популярним пристроєм для персонального перегляду контенту, що робить якість зображення екрану критично важливою характеристикою, - говорить Дж.К. Шин
Здоров'я » Ліки
Антибіотики: що потрібно знати
Тільки-но з’явилися антибіотики - вони відразу набули репутації «чудо-ліків». Багато хто до цього часу вважає їх панацеєю від усілякої зарази.
 
« 1 2 3 4 »