Меню
ВХІД Вхід і реєстрація
Назад » » Добавити матеріал
Наука та освіта » Історія
 За своїм характером ця війна була по суті однією з перших національних революцій в Європі на початку нового часу, її головними рушійними силами виступало козацтво, селянство і міщанство, значна частина православного духовенства та української шляхти, що зазнавали утисків від польських магнатів, шляхтичів та урядовців.
Наука та освіта » Шкільне життя Олевщини
У середині 20-х років минулого століття у селі Варварівка вперше організовано навчання дітей. Приміщення для школи не було, тому навчання проводилося у домівках учнів.
 
Різне » Події
За офіційною статистикою МВС України, торік правоохоронці припинили діяльність 18 організованих злочинних угруповань, які займалися торгівлею людьми, повідомив Володимир Євдокимов, заступник міністра внутрішніх справ України.
Їжа і кулінарія » Споживання напоїв
Поради пивоварів Фахівці компанії "Оболонь", одного з найбільших виробників пива в Україні, діляться секретами споживання пива і розказують, за яких умов цей напій найкраще смакує.

Перш за все, важливий посуд, з якого пиво смакуватиме найкраще. Це може бути бокал, стакан або півлітровий келих, що трохи звужується догори. Бажано, щоб посуд був вироблений зі скла, порцеляни або кераміки - метал і пластик надають бурштиновому напою неприємного смаку та псують його аромат. Всередині келих має бути гладеньким, щоб пиво могло плавно стікати по стінках. Оптимальний об’єм бокала має бути від 0,3 до 0,5 літра.

Варто пам’ятати, що пиво найкраще смакує охолодженим.

Огляд техніки,технології » інтернет
Цікаві факти.
Сучасний світ змінюється з такою швидкістю, що інколи здається, ніби він випереджає швидкість світла. І це помітно у всьому, варто лише звернути увагу.
Повільно читаючи газету нам навіть на думку не приходить, що в найближчому майбутньому вона піде у небуття. Вже сьогодні з вершини популярності і поширеності передачі масової інформації її витісняють Інтернет-новини.


Наука та освіта » Шкільне життя Олевщини
Напрацьований матеріал який дає змогу проаналізувати історію розвитку гімназії
Початком історії Олевської ЗОШ І-Ш ступенів № 1 можна вважати створення у 1922 р. в селищі першої трудової школи, завідуючим якої був призначений Г. М. Ступін, в подальшому Заслужений учитель УРСР. За матеріалами перепису населення на 15 грудня 1927 року школа була семирічною, викладання велося українською мовою. В ній працювало 10 вчителів, навчалося 442 учні.


Огляд техніки,технології » Мобільні телефони
Отличная консультация от команды VITOL
Как выбрать мобильный телефон или смартфон
Пожалуй, ни одна IT-отрасль не открывает перед покупателем такого разнообразия, как мобильные телефоны. А перед действительно нелегким выбором – «какую модель предпочесть?» – хотя бы однажды оказывается любой из нас. А то и не раз: «обновлять» свой мобильник, чтобы он морально не устаревал, приходится примерно раз в два-три года. Одни делают это чаще, другие – реже, но суть не меняется: выбор нового телефона – задача весьма ответственная.
Мобильные телефоны в Киеве сегодня продаются на каждом шагу. И очень часто их выбирают «за красивые глаза», то есть, по внешнему виду.
Огляд техніки,технології » Фотоапарати
Отличная консультация от команды VITOL.
Еще каких-то десять-пятнадцать лет назад фотокамера в руках неизменно вызывала уважение и зависть окружающих. А счастливчик, накопивший денег на вожделенный девайс (или получивший его в подарок), тут же зарывался в многотомные фолианты специальной литературы – искусство фотографии требовало знаний и мастерства.
« 1 2 3 4 »