Меню
Назад » » » Добавити матеріал
Під час Національного прес-клубу реформ «Децентралізація: підсумки та досягнення 2017 року, завдання на наступний рік», аналітик АМУ Людмила Мозгова презентувала новації Закону України «Про освіту».
Професія продавця у Олевському міжшкільному навчально-виробничом комбінаті
 За своїм характером ця війна була по суті однією з перших національних революцій в Європі на початку нового часу, її головними рушійними силами виступало козацтво, селянство і міщанство, значна частина православного духовенства та української шляхти, що зазнавали утисків від польських магнатів, шляхтичів та урядовців.
У середині 20-х років минулого століття у селі Варварівка вперше організовано навчання дітей. Приміщення для школи не було, тому навчання проводилося у домівках учнів.
 
Напрацьований матеріал який дає змогу проаналізувати історію розвитку гімназії
Початком історії Олевської ЗОШ І-Ш ступенів № 1 можна вважати створення у 1922 р. в селищі першої трудової школи, завідуючим якої був призначений Г. М. Ступін, в подальшому Заслужений учитель УРСР. За матеріалами перепису населення на 15 грудня 1927 року школа була семирічною, викладання велося українською мовою. В ній працювало 10 вчителів, навчалося 442 учні.