Меню
ВХІД Вхід і реєстрація
Назад » » » » Добавити матеріал

Професія продавця у Олевському МНВК


Професія продавець - особлива

  “ Професію треба обирати ту, яка потрібна суспільству. Тоді й сам відчуєш задоволення, адже вибір твій  у такому разі підказує почуття відповідальності перед суспільством, а не лише особисте бажання”.   ( А.С. Макаренко)
       Багато справ на землі важливих і потрібних людям.
   Сьогодні   саме торгівля є той передній край, де особливо потрібна молодь, сповнена бажання служити людям. У професії продавця є місце і творчості, і постійному удосконаленню.        Професія продавець - особлива. Вона рахується робітничою, але має творчий характер. Адже, крім професійної підготовки, необхідно мати знання етики і психології поведінки продавця.         Враховуючи зміни в суспільстві, торгівля вимагає новітніх технологій, нових форм роботи, тому  нині  продавець – це, перш за все, кваліфікований консультант покупця, його добрий порадник, пропагандист досягнень вітчизняного виробника. Сучасному продавцю необхідні глибокі знання по організації техніки торгівлі, купівельному попиту.
      Саме в Олевському міжшкільному навчально-виробничом комбінаті здійснюється навчання за  цією професією. Для цього створена належна матеріальна база.
     За час навчання учні здобувають глибокі теоретичні знання та практичні навички.
        У магазині-майстерні учні вивчають організацію продажу продовольчих товарів, технологію продажу окремих видів товару, набувають навичок культури обслуговування покупців сучасними методами на сучасному торговельному обладнанні.
Здійснюється професійно-теоретична підготовка учнів з  предметів:
                 “Товарознавство продовольчих товарів.”
                 “Техніка і механізація торговельних розрахунків.”
                 “Організація і технологія торговельних процесів.”
                  “Основи бухгалтерського обліку,”
                  “Психологія і етика ділових відносин”
         Уроки теоретичного навчання допомагають майбутнім продавцям легше засвоїти практичні питання, що стосуються технології продажу продовольчих товарів.  

Набуті теоретичні знання учні закріплюють на уроках виробничого навчання в магазині-майстерні.


Свої знання, уміння та навички з професії "Продавець продовольчих товарів" учні закріплюють під час проходження виробничої практики на базових торговельних підприємствах  м.Олевськ.
                      Нині ця професія еволюціонувала в чималу кількість різновидів:
•    продавці-консультанти, які спеціалізуються на різних видах товарів;
•    маркетологи - фахівці з вивчення смаків покупців і просування товару;
•     менеджери торгового залу, які займаються накопиченням та обліком товарів, своєчасною подачею (викладкою) товарів у торговельнийй зал, оформленням документів;
•    адміністратори;
•     працівники на касових апаратах.  
             Головними атрибутами продавця дедалі частіше стають усмішка й бажання вислухати покупця і переконати його в правильності вибору. Талант хорошого продавця цінується. А це відкриває можливість кар’єрного зростання — навіть починаючи з роботи на касовому апараті у магазині до, наприклад,  маркетолога, адміністратора, менеджера торговельного залу, торгового представника чи регіонального менеджера.
       Попит на продавців на ринку праці є високим. Вони можуть працювати у великих магазинах (супермаркетах, гіпермаркетах) та дрібних торгових фірмах, у сфері обслуговування, в кіосках. А також професія дає можливість самозайнятості.
      Продавці вже зараз затребувані, як ніколи. ”З жовтня минулого року продажі дуже міцно зайняли першу позицію за обсягом вакансій на ринку праці. У нашій базі на липень вони становили більше чверті всіх вакансій“, – стверджує директор з маркетингу і PR компанії з підбору персоналу “HeadHunter” (Тетяна Топчій).
     Ріст конкуренції і прагнення компаній вписати бренди в історію гарантують попит на маркетологів, особливо з нестандартним мисленням. ”За такими фахівцями почнеться полювання навіть раніше, ніж через п’ять років”, – упевнений генеральний директор одного з найбільших постачальників елітного алкоголю компанії  “Перно Рікар Україна”  Денис Ошанін.      Дефіцит маркетологів буде обумовлений іноземними інвестиціями й відродженням вітчизняного виробництва. 
      Але, як і будь-якій справі, цьому необхідно вчитися.  І ми  звертаємося до всіх, хто хотів би здобути  професію продавця  продовольчих  товарів.
      Учні 9-х -11-х класів, фізичні особи, якщо Вам подобається спілкування, Ви вмієте посміхатися й залишати поганий настрій за порогом, Ви привітні й умієте знаходити з людьми спільну мову, хочете стати успішною людиною, то Ваш вибір повинен зупинитися на професії ПРОДАВЕЦЬ.  Приходьте до нас в Олевський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, щоб навчатись  за професією продавець продовольчих  товарів, а надалі -  знайти  майбутнє місце роботи з високою оплатою. Адже  попит на фахівців з торговельної справи на ринку праці є дуже високим.  Безробіття вам не загрожує. 
        Учням 9-х класів сприяє унікальна можливість  - разом з атестатом про середню  освіту вони отримають свідоцтво про присвоєння кваліфікації продавця.  Ми навчаємо учнів здатності організувати і вести власну справу сьогодні і в майбутньому, оскільки самі підприємства сприяють розвитку національної економіки.
       Сьогодні випускники нашого МНВК, які здобули професію продавця продовольчих товарів, можуть  влаштуватися на роботу в торговельних підприємствах будь-якого населеного пункту, або відкрити свою власну справу. Адже, працевлаштування випускників за професією продавець складає майже 100%. Фахівець з торговельної справи не залишається без роботи, оскільки відкриваються нові магазини, розширюється ринкова торгівля і є потреба в кваліфікованих працівниках.

Чекаємо Вас на навчання з 1 вересня 2017року

 
Додав vitol
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]